Nasza
Kancelaria.

Kancelaria powstała z myślą o zapewnieniu jej klientom szybkiej i skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie. W ramach swojej działalności kancelaria świadczy usługi na rzecz osób podmiotów gospodarczych, jak i osób prywatnych. Ugruntowana wiedza i doświadczenie pracowników i partnerów Kancelarii w połączeniu z szerokim wachlarzem świadczonych usług i dynamicznym systemem pracy powodują, iż jesteśmy doskonałym partnerem w nowoczesnym biznesie.

1

Nasz Cel

Celem Kancelarii jest zapewnienie jej klientom kompleksowego wsparcia merytorycznego na każdym etapie sprawy, polegającego na analizie i ocenie ryzyka prawnego podejmowanych decyzji, sporządzanie stosownych dokumentów, negocjację warunków kontraktów handlowych, nadzór nad prawidłowością wykonywania ich postanowień oraz zastępstwo procesowe w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym.

Miasto        Koszalin

Ulica        Matejki 11/2

2

Doświadczenie

Radca Prawny Joanna Kalinowska-Domaracka jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą gdzie uzyskała tytuł Bachelor a następnie Master of German and Polish Law. W trakcie studiów brała udział w programie stypendialnym Sokrates Erazmus na wydziale prawa Uniwersytetu w Rotterdamie, w ramach specjalizacji z międzynarodowego prawa handlowego. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie radców Prawnych w Koszalinie. Tytuł radcy prawnego uzyskała w 2013 r. i od tego czasu prowadzi indywidualną praktykę. Radca prawny Joanna Kalinowska-Domaracka świadczy pomoc prawną, obejmującą tworzenie i tłumaczenie dokumentów merytorycznych, w języku angielskim i niemieckim.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.